Nasz zespół

lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Absolwentka Studiów Podyplomowych z Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2009r. specjalista medycyny rodzinnej, a od 2010r. certyfikowany lekarz medycyny podróży-tytuł nadany przez Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Uczestniczka licznych szkoleń, kursów i warsztatów z zakresu procedur wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej.

Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta. W życiu osobistym uwielbia podróże i czas spędzony z najbliższymi. Zapewne stąd jej holistyczne, ale i rodzinne podejście do pacjenta.

lekarz Barbara Orzechowska

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Szczecinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń skóry ze szczególnym uwzględnieniem chorób okolic narządów płciowych i chorób przenoszonych drogą płciową.

Bierze czynny udział w kongresach dermatologicznych i tych z zakresu medycyny estetycznej. Jej szerokie zainteresowania obejmują laseroterapię, dermatologię estetyczną, alergologię, dermatologię dziecięcą, wenerologię.

Nazywana jest lekarzem z powołania. Otwarta, ciepła, pomocna, angażuje się całą sobą w problem pacjenta.

lekarz Magdalena Kotlińska-Torończyk

Jest lekarzem medycyny ze specjalizacją w zakresie otolaryngologii, a także dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie utworzoną przy Polskim Towarzystwie Lekarskim i działającą pod kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.  Uczestniczyła w licznych kongresach, sympozjach, szkoleniach, uzyskując wiele dyplomów i certyfikatów. Jest ekspertem w  zabiegach wolumetrii twarzy z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do swoich pacjentów, co przekłada się na ich ogromne zadowolenie z wykonanych zabiegów. Zmysł estetyczny pozwala jej w pełni realizować się w zawodzie, doceniać emocje jakie dostarcza otoczenie w pracy, jak również w życiu prywatnym np. teatr czy podróże.

dr n. med. Wioletta Masiak-Segit

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej, specjalista medycyny estetycznej. Absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

Specjalizuje się zarówno w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej jak i zabiegach chirurgicznych z naciskiem na usuwanie zmian skórnych.

Uśmiechnięta, pomocna, kierująca się zawsze korzyścią pacjenta.

dr n. med. Urszula Gąsowska-Giszczak                               

Lekarz ze specjalizacją w zakresie ginekologii i położnictwa, z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.  Nieustannie się rozwija, aby  pomóc pacjentkom ulepszać jakość życia intymnego i podnosić ich samoocenę. Dlatego m.in. ukończyła kurs specjalistyczny, który pozwolił jej zająć się ginekologią estetyczną i rekonstrukcyjną.

Ciepła, komunikatywna, a przy tym profesjonalna, zdobywa zaufanie kobiet.

Kinga Caban

dr n. med. Kinga Caban

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i tuż po zakończeniu studiów uzyskała stopień naukowy doktora w dziedzinie medycyny. Swoje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej doskonaliła pod okiem najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Stale uczestniczy w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu medycyny estetycznej oraz neurologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Pracuje w Klinice Neurologii gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami kierunku lekarskiego zarówno z neurologii jak i patomorfologii klinicznej. Dzięki dobrej znajomości tkanek wykonuje zabiegi estetyczne z należytą precyzją i świadomością.

Zajmuje się zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego: wypełnianie zmarszczek, bruzd, powiększanie ust i policzków, wolumetria okolicy żuchwy i brody, wypełnianie doliny łez i odmładzanie okolicy oka, kształtowanie profilu twarzy, mezoterapia. Wykonuje również zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i botoksu: redukcja zmarszczek, uniesienie brwi, korekta brody brukowanej, leczenie bruksizmu, leczenie nadpotliwości. Wykonuje także zabiegi laserowe oraz z zastosowaniem plazmy.

Jej szczególne zainteresowania w dziedzinie medycyny estetycznej dotyczą wolumetrii twarzy.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem realizuje marzenia pacjentów na drodze do uzyskania naturalnego i młodego wyglądu.

Andrzej Miturski

dr n. med. Andrzej Miturski

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Tytuł doktora nauk medycznych obronił pracą pt. „Ocena wybranych wykładników zaburzeń metabolicznych u ciężarnych z otyłością.” Jest członkiem Lubelskiej Izby Lekarskiej.
W codziennej pracy pomaga pacjentkom zmagającym się z zaburzeniami miesiączkowania, zespołem policystycznych jajników, czy też endometriozą. Przeprowadza badania USG ciąży pojedynczej lub mnogiej, USG ginekologiczne, USG oceny owulacji. Nieustannie się rozwija.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu ginekologii estetycznej, takich jak: Powiększanie punktu G oraz Wypełnianie warg sromowych.

Jest niezwykle ciepłym i kontaktowym lekarzem, wzbudza zaufanie pacjentek oraz zapewnia im poczucie komfortu podczas wizyt oraz zabiegów.

Andrzejczak Aleksandra

lekarz Aleksandra Andrzejczak

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie. Lekarz w trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii.

Uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu usług świadczonych w gabinetach medycyny estetycznej. Jedną z jej pasji jest laseroterapia zmian o różnym podłożu.
Interesuje ją również łączenie farmakoterapii chorób skóry z zabiegami medycyny estetycznej.

Stara się zawsze łączyć wiedzę z praktyką tak, aby pacjent po wykonanym zabiegu wyszedł z uśmiechem i satysfakcją.

Kochan Kochan

lekarz Konrad Kochan

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii plastycznej.

Lekarz American Academy of Aesthetic Medicine. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej PAM. Uzyskał stypendium naukowe od Ministra Zdrowia prof. Zbigniewa Religi.

Specjalizację z chirurgii plastycznej ukończył we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie oraz lekarzem American Academy of Aesthetic Medicine.

Od 2012 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz chirurgią plastyczną. Był uczestnikiem wielu kursów i kongresów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą. Był wykładowcą oraz doktorantem I  Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Swoje doświadczenie uzupełniał w ramach licznych praktyk, również zagranicznych: w Klinice chirurgii University of Palermo P. Giaccone Hospital, Italy oraz w Paryżu.

Jest autorem publikacji i doniesień zjazdowych z zakresu chirurgii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej twarzy, chirurgii plastycznej piersi, plastyki brzucha oraz liposukcji i modelowania ciała.

Łączy w sobie umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.

Katarzyna Próchniak

lekarz Katarzyna Próchniak

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie.

Specjalizuje się w laserowym usuwaniu brodawek wirusowych, włókniaków miękkich, brodawek łojotokowych, poprawie estetyki blizn, redukcji  rozstępów, oraz chirurgicznym usuwaniu zmian skórnych.

Profesjonalistka. Nie spocznie na laurach, dopóki nie rozwiąże problemu pacjenta.

lekarz Barbara Terpiłowska

lekarz Barbara Terpiłowska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Absolwentka studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy na Wydziale Medycznym Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej.

Uczestniczyła w licznych kongresach, szkoleniach i konferencjach na terenie całej Polski, potwierdzonych certyfikatami. Odbyła staż dermatologiczny w Hamamatsu University School of Medicine w Japonii, staż w Santiago na Universidad de Chile i Bandung na Padjadjaran University w Indonezji.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Wykonuje zabiegi:

  • z zastosowaniem kwasu hialuronowego – wypełnianie zmarszczek, bruzd, wolumetria policzków, żuchwy, brody, kształtowanie profilu twarzy, powiększanie ust, wypełnianie doliny łez,
  • osocze bogatopłytkowe i mezoterapia,
  • toksyna botulinowa – redukcja zmarszczek poprzecznych czoła, kurzych łapek, lwiej bruzdy, uniesienie brwi, leczenie bruksizmu, leczenie nadpotliwości, korekta brody brukowanej,
  • biostymulatory tkankowe,
  • leczenie łysienia, mezoterapia skóry głowy.

Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do pacjenta, a najważniejszym efektem, który chce osiągnąć jest naturalność. Dobiera zabiegi tak, by przywrócić młody wygląd, wydobyć piękno i podkreślić atuty pacjenta.

lekarz Barbara Terpiłowska

dr n. med. Tomasz Stefura

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Obecnie lekarz w trakcie specjalizacji z chirurgii plastycznej w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łęcznej.

Stale podnosi swoje kwalifikacje naukowe, uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach, a także biorąc udział w międzynarodowych konferencjach medycznych oraz stażach zagranicznych. Swoją działalność kliniczną łączy z pracą naukową na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz prowadzeniem zajęć dla studentów kierunku lekarskiego. Jest współautorem licznych publikacji w renomowanych czasopismach naukowych w tym dotyczących medyczny estetycznej.

Wykonuje szeroki zakres zabiegów medycyny estetycznej m.in. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej i osocza bogatopłytkowego.

Maciek Pokarowski

mgr Maciej Pokarowski

Ukończył Uniwersytet Medyczny w Lublinie. To w czym najpełniej się realizuje to pomoc pacjentom w osiągnięciu wymarzonej sylwetki i prawidłowej wagi. Przykłada także wiele starań aby rzetelnie przekazać wiedzę na temat wpływu prowadzonego stylu życia na zdrowie.

Swoją pracą codziennie udowadnia, że bycie na diecie nie musi być trudne i nieprzyjemne, ani monotonne. Stosowanie się do odpowiednio dobranych zaleceń żywieniowych, nie tylko dietetycznych, może sprawiać wiele radości i być piękną przygodą.

Ważną częścią jego pracy jest pomoc pacjentom borykającym się z objawami chorób dietozależnych: choroby układu pokarmowego, choroby układu moczowego, choroby metaboliczne, choroby układu krążenia, choroby neurologiczne, oraz pacjentom po zabiegach chirurgicznych.

Jego największymi pasjami są dietetyka i sport, a drugą miłością – szachy, które pozwalają na utrzymanie jasności umysłu.

mgr Justyna Fuksa-Omiotek

Ukończyła kierunek kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jest również licencjonowanym dietetykiem.

Specjalizuje się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz zabiegach modelujących sylwetkę: Endermologia LPG Alliance i Icoone. Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem lasera m.in. diodowego czy IPL, peelingów chemicznych oraz zabiegów pielęgnacyjnych.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych. Poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki i dermatologii. Profesjonalistka, zawsze służąca dobrą radą. W pracy najważniejsze jest dla niej zadowolenie pacjenta z wykonanych zabiegów.

mgr Wioletta Kopciowska

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, zaawansowanych technik pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów modelowania sylwetki.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zaawansowanej kosmetyki twarzy i ciała, popartych certyfikatami. Swoją pracę traktuje jak pasję, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach, sympozjach i kongresach kosmetologicznych.

Na co dzień pogodna i komunikatywna. Na pierwszym miejscu stawia na jak najlepsze relacje ze swoimi pacjentami. Dzięki indywidualnemu podejściu, ustala odpowiednie terapie zabiegowe, by skutecznie pomagać w uzyskaniu pożądanych efektów.

Poza pracą dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca na jednej z lubelskich szkół kosmetologicznych.

mgr Katarzyna Majbrodzka

Ukończyła Wyższą Szkołę Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie kosmetologii estetycznej uczestnicząc w kongresach kosmetologicznych, szkoleniach oraz warsztatach. Doświadczona linergistka, ukończyła roczną szkołę FashionBrows Academy w Kielcach.

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii, laseroterapii oraz zabiegów modelowania sylwetki.

Wzbudza ogromne zaufanie u pacjentów poprzez swój profesjonalizm i wewnętrzny spokój.

mgr Paula Matejko

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Kosmetolog z pasją, stale poszerza swoją wiedzę w zakresie kosmetologii estetycznej.

Wyróżnia ją profesjonalizm, wysokie poczucie estetyki oraz delikatność podczas wykonywania zabiegów. Jest entuzjastką zdrowego stylu życia, na który składa się regularna aktywność fizyczna oraz świadome odżywianie.

mgr Łukasz Budzyński

Trycholog oraz specjalista w dziedzinie medycznej mikropigmentacji skóry głowy. Specjalizuje się głównie w leczeniu skutków łysienia u mężczyzn. Przeprowadza badania trychologiczne, pozwalające zdiagnozować przyczyny łysienia oraz wykonuje mikropigmentację skóry głowy u mężczyzn i kobiet, pomagając swoim pacjentom odzyskać komfort życia i wiarę w siebie.

Z sumiennością i starannością wykonuje swoją pracę, która jednocześnie stanowi jego pasję.

Patrycja Ołtarzewska

mgr Patrycja Ołtarzewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku kosmetologii. Dyplomowany technik farmacji. Zajmuje się wykonywaniem zabiegów modelujących sylwetkę.

Stale poszerza swoją wiedzę z zakresu medycyny estetycznej, laseroterapii oraz zabiegów pielęgnacyjnych. Zafascynowana kosmetykami i ich zastosowaniem – produkcją, składem i działaniem. Starannie i z pasją dobiera odpowiedni kosmetyk do rodzaju cery i potrzeb swoich pacjentów.

Wyróżnia ją wysoka kultura osobista, empatia, subtelność, dyskrecja oraz indywidualne podejście do pacjenta. Prywatnie miłośniczka podróży, dobrej muzyki i zwierząt.