dr n. med. Kinga Caban

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i tuż po zakończeniu studiów uzyskała stopień naukowy doktora w dziedzinie medycyny. Swoje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej doskonaliła pod okiem najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie.

Stale uczestniczy w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu medycyny estetycznej oraz neurologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Pracuje w Klinice Neurologii gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami kierunku lekarskiego zarówno z neurologii jak i patomorfologii klinicznej. Dzięki dobrej znajomości tkanek wykonuje zabiegi estetyczne z należytą precyzją i świadomością.

Zajmuje się zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego: wypełnianie zmarszczek, bruzd, powiększanie ust i policzków, wolumetria okolicy żuchwy i brody, wypełnianie doliny łez i odmładzanie okolicy oka, kształtowanie profilu twarzy, mezoterapia. Wykonuje również zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i botoksu: redukcja zmarszczek, uniesienie brwi, korekta brody brukowanej, leczenie bruksizmu, leczenie nadpotliwości. Wykonuje także zabiegi laserowe oraz z zastosowaniem plazmy.

Jej szczególne zainteresowania w dziedzinie medycyny estetycznej dotyczą wolumetrii twarzy.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem realizuje marzenia pacjentów na drodze do uzyskania naturalnego i młodego wyglądu.