Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej

Pierwszym krokiem na drodze do wymarzonej sylwetki oraz odmłodzonej i zadbanej cery jest konsultacja. W zależności od rodzaju zabiegu przeprowadza ją kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej. Decydując się na wizytę w naszym centrum medycyny estetycznej masz pewność, że terapia zostanie dobrana odpowiednio do twoich potrzeb i stanu zdrowia. Dlatego każdy zabieg poprzedza rozmowa ze specjalistą z danej dziedziny.

Ponadto podczas konsultacji dowiesz się jak odpowiednio przygotować się do zabiegu, jak wygląda sam zabieg oraz jakie są zalecenia pozabiegowe, dodatkowo otrzymasz odpowiednie wskazówki co do pielęgnacji domowej. Jeśli zabieg wymaga kilku powtórzeń, dowiesz się jak zaplanować je w czasie i co najważniejsze, kiedy możesz wyczekiwać pierwszych efektów zabiegowych.

Porada medycyny estetycznej

Porada taka poprzedza każdy zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Udziela jej lekarz, który określa kondycję skóry i zbiera dokładny wywiad medyczny, następnie dobiera do indywidualnych potrzeb odpowiednią terapię. Przykładem takich zabiegów są: wypełniacze, mezoterapie igłowe, osocze bogatopłytkowe, laser Co2 czy laser beauty rejuve.

Porada medycyny estetycznejJeżeli nie występują żadne przeciwwskazania do wykonania zabiegu w dniu konsultacji, zostaje on przeprowadzony. Lekarz poza wykonaniem zabiegu, wyjaśnia również zalecenia pozabiegowe, określa ilość zabiegów w serii jeśli jednorazowy zabieg będzie niewystarczający dla osiągnięcia zadowalających efektów oraz odpowiada na wszystkie pytania pacjenta.

Kiedy porada medycyny estetycznej jest bezpłatna?

W przypadku gdy zabieg zostanie wykonany w tym samym dniu, w którym odbyła się porada, wówczas jest ona bezpłatna. W przeciwnym razie, gdy np. lekarz nie podjął się wykonania zabiegu bo istnieją przeciwwskazania lub pacjent nie zdecydował się na zabieg, wtedy konsultacja jest odpłatna.

sprawdź cennik