MED Estetyka

O nas

Misją MED ESTETYKA jest zapewnienie poczucia piękna, komfortu oraz intymności pacjentkom i pacjentom poprzez bezpieczne i zindywidualizowane usługi medycyny estetycznej wykonywane na najwyższym poziomie. MED ESTETYKA oferuje pacjentom zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, endermologii, depilacji laserowej, kosmetologii oraz trychologii.Nasze centrum wyposażone jest w sprzęt najnowszej generacji, a w zabiegach stosowane są preparaty z certyfikatami medycznymi. Podkreślamy również  znaczenie zespołu doświadczonych lekarzy, pielęgniarek i kosmetologów, a naszym priorytetem jest dostarczanie pacjentom wysokiej jakości bezpiecznych usług.

Placówka mieści się w Lublinie przy ul. Orkana 7. Jest miejscem eleganckim, nowoczesnym, położonym w dobrej lokalizacji, z dogodnym dojazdem i parkingiem (bezpłatny 120 minut)

MED ESTETYKA to marka wprowadzona na rynek przez Centrum Medyczne Luxmed w 2018r. Nowa marka czerpie z ponad trzydziestoletniego doświadczenia firmy Luxmed w zakresie świadczenia usług medycznych na terenie Lubelszczyzny, pozostaje jednocześnie w kręgu wartości ważnych dla CM Luxmed.