Trądzik i zmiany potrądzikowe

Trądzik i zmiany potrądzikowe są utrapieniem wielu osób nie tylko młodych w okresie dojrzewania. W każdym wieku może pojawić się problem z trądzikiem, wyróżniamy bowiem kilka jego rodzajów. Jak wiadomo takie zmiany należy leczyć, ale również ważna jest pielęgnacja i w żadnym stopniu nie należy jej zaniedbywać. Niewłaściwa pielęgnacja skóry trądzikowej może prowadzić do jej zniszczenia, a nawet powstawania blizn. Zawsze należy pamiętać o dokładnym codziennym oczyszczaniu i odpowiednim nawilżaniu skóry. Ważne jest, aby nie dopuścić do powstania stanów zapalnych, dlatego wszystkie stosowane kosmetyki powinny być wysokiej jakości z możliwie najbardziej naturalnym składem. Warto także wybierać produkty dedykowane do odpowiedniego dla siebie rodzaju cery.

Medycyna estetyczna również proponuje skuteczne sposoby walki z trądzikiem i zmianami potrądzikowymi, które w znaczący sposób poprawią jakość skóry i jej stan. Wybór metod jest bardzo duży, a odpowiedni dla rodzaju cery dobierze specjalista podczas konsultacji.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Zabiegi oczyszczające
Zabiegi dedykowane skórze tłustej i trądzikowej
Laser frakcyjny CO2