Sposoby na opadający owal twarzy

Opadający owal twarzy jest problemem estetycznym, który jest ściśle związany z procesem starzenia się. Niestety wraz z wiekiem skóra staje się mniej sprężysta i jędrna co szczególnie szybko uwidacznia się na owalu naszej twarzy już po 30 roku życia. Choć zmiany nie są jeszcze bardzo widoczne należy szczególną uwagę poświęcić odpowiedniej pielęgnacji. Warto wiedzieć, że zdrowy styl życia, dieta bogata w składniki odżywcze i witaminy sprawiają, że proces starzenia spowalnia się i zdecydowanie dłużej wyglądamy młodziej. Ważna również jest odpowiednia pielęgnacja kosmetykami dostosowanymi do wieku i rodzaju skóry. Ważny jest też sam sposób aplikacji, szczególnie dotyczy to kremów. Należy nałożyć cienką warstwę kosmetyku, a następnie wklepać. W ten sposób dłużej możemy cieszyć się jędrną skórą.

Na szczęście z problemem opadającego owalu twarzy można sobie skutecznie poradzić z pomocą zabiegów estetycznych. Wybór zabiegów, które pozwolą znów cieszyć się jędrnym ciałem jest dość duży.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Fala radiowa i ultradźwięki