Sposoby na suchą i starzejącą się skórę rąk

Piękne i zadbane dłonie stanowią niewątpliwy atrybut i dodają uroku, dlatego ważne jest aby zadbać o nie jak najwcześniej. Skóra na rękach łatwo może stać się sucha, równie szybko można zauważyć na niej efekty starzenia się. Jest ona bowiem stale narażona na niekorzystne działanie otoczenia zarówno w lecie, gdy wystawiona jest stale na działanie szkodliwego promieniowania UV, oraz niskich temperatur zimą.

Skutecznym sposobem na to aby przedłużyć młodość naszych dłoni i sprawić aby były „naszą wizytówką” jest odpowiednia pielęgnacja oraz zabiegi estetyczne. Spośród wielu sposobów na suchą i starzejąca się skórę rąk w Centrum Medycyny Estetycznej w Lublinie polecamy laseroterapię oraz mezoterapię igłową, dzięki którym skóra nabiera elastyczności oraz połysku. W przypadku gdy dłonie tracą swoją naturalną objętość i wyglądają na zbyt wychudzone z pomocą przychodzą wypełniacze wchłanialne na bazie kwasu hialuronowego. Dzięki nim dłonie są wyraźnie odmłodzone, zyskują jednolitą powierzchnię, a skóra staje się grubsza.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Laser frakcyjny CO2
Laser naczyniowy
Mezoterapia igłowa
Wypełniacze