Zabiegi na zmarszczki

Naturalny proces starzenia się skóry i powstawania zmarszczek rozpoczyna się już po 30 r.ż., wtedy to pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne. Wiele czynników zewnętrznych sprawia, że są one bardziej widoczne, np. zbyt długa ekspozycja skóry na słońcu bez odpowiedniego zabezpieczenia, niezdrowa dieta czy używki. Ponadto z wiekiem zmniejsza się ilość kwasu hialuronowego, naturalnego składnika skóry, dlatego skóra traci jędrność, sprężystość, a na skutek tego pojawiają się zmarszczki. Na szczęście nie musimy czekać do momentu kiedy staną się one bardziej widoczne.

Zmarszczki

Odpowiednio wcześniej możemy zacząć zabiegi profilaktyczne z zastosowaniem metod odpowiednio dla nas dobranych przez specjalistę medycyny estetycznej. Ze zmarszczkami na twarzy czy ciele doskonale radzą sobie zabiegi z zastosowaniem profesjonalnych urządzeń medycyny estetycznej, kosmetologiczne zabiegi pielęgnacyjne, czy też te, które polegają na iniekcji pod skórę preparatów odżywczych.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Stymulatory tkankowe
Laser frakcyjny CO2
Mezoterapia igłowa twarzy
Toksyna botulinowa
Wypełniacze
Osocze bogatopłykowe
Fibryna bogatopłytkowa