Starzenie się miejsc intymnych

Proces starzenia obejmuje całe ludzkie ciało nie omijając także miejsc intymnych. Wraz z wiekiem skóra w obrębie zewnętrznych narządów płciowych staje się cienka i traci sprężystość, co często powoduje dyskomfort w życiu codziennym. Choć starzenie się okolic intymnych jest w pełni naturalnym procesem, nie oznacza, że nie można go zatrzymać. Dlatego aby pozbyć się dyskomfortu oraz wstydliwego problemu dla wielu kobiet dobrym wyborem jest rewitalizacja warg sromowych. Nowoczesną i skuteczną metodą leczenia miejsc intymnych jest terapia odmładzająca laserem frakcyjny CO2. Za pomocą wiązki lasera osiągany jest efekt remodelowania kolagenu, dzięki czemu skóra poddana leczeniu jest wyraźnie odmłodzona i elastyczniejsza.

Starzenie się miejsc intymnych nie musi być już problemem, zatem warto zdecydować się na możliwości jakie oferuje medycyna estetyczna.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Rewitalizacja okolic intymnych
Wypełnianie warg sromowych