Rzadkie włosy

Problem rzadkich włosów dotyka zarówno mężczyzn, jak i kobiet nie tylko w wyniku upływu lat. Niestety na taki stan rzeczy wpływa wiele czynników takich jak tryb życia, niewłaściwie zbilansowana dieta, a także błędy w pielęgnacji. Najczęściej spotykane problemy to przerzedzanie się włosów, łysienie, okresowe nadmierne wypadanie. Z problemem bardzo trudno poradzić sobie samemu. Nawet zmiana diety na bardzo zdrową może go nie rozwiązać. Warto zasięgną porady lekarza dermatologa czy trychologa, którzy pomogą w ustaleniu przyczyny rzadkich włosów. Niezbędne może być wykonanie badań laboratoryjnych czy analizy włosa, a wszystko po to by jak najlepiej dobrać terapię. W tej sytuacji skuteczne jest stosowanie specjalnych zabiegów, które nie tylko poprawią kondycję włosów, ale również sprawią, że włosy staną się gęste.

Skutecznym sposobem walki z problemem rzadkich włosów są zabiegi medycyny estetycznej np. mezoterapia igłowa, wykorzystująca technologię przedłużonego uwalniania substancji aktywnych wstrzykiwanych w skórę głowy. Zabieg nie jest bolesny, a efekty widoczne są już po kilku tygodniach.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegów.

Mezoterapia igłowa skóry głowy
Osocze bogatopłykowe
Fibryna bogatopłytkowa
Konsultacja z badaniem trychologicznym
Mikropigmentacja