Zabiegi na przebarwienia

Przebarwienia to problem pojawiający się w różnym wieku. Wpływ na ich powstanie w dużej mierze ma promieniowanie UV. Przebarwienia mogą pojawiać się także pod wpływem przyjmowanych leków (np. antybiotyki, niesteroidowe leki przeciwzapalne), a także ziół. Niekiedy przebarwienia powstają na tle zmian hormonalnych lub są efektem naturalnego starzenia się skóry. Problem przebarwień skóry ma charakter głównie estetyczny, może dotyczy nie tylko kobiet, ale również mężczyzn.

Zabiegi na przebarwienia

Kiedy już charakter przebarwień zostanie określony przez specjalistę można przystąpić do ich usunięcia, a tu medycyna estetyczna ma bardzo szeroką ofertę zabiegów. Dobrą wiadomością jest to, że przebarwienia można skutecznie usunąć, ważne jest aby zabiegi wykonać w zaleconej serii.
Jeśli już uporamy się z problemem należy pamiętać przede wszystkim o profilaktyce, aby przebarwienia nie nawracały. Jeśli są to typowe przebarwienia słoneczne, to pomoże z pewnością codzienne stosowanie kremów z filtrem SPF 50+.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Laser frakcyjny CO2
Laser naczyniowy
Mezoterapia igłowa twarzy
Zabiegi dedykowane skórze z przebarwieniami
Kuracje depigmentujace
Mezoterapia mikroigłowa