Podwójny podbródek

Podwójny podbródek pojawia się wraz z dodatkowymi kilogramami oraz z upływem lat w wyniku obniżenia ilości włókien kolagenowych w skórze. Postarza i ujmuje uroku zacierając granicę między twarzą a szyją, wpływając negatywnie na nasze samopoczucie. Z problemem możemy radzić sobie na wiele sposobów i niewątpliwie zdrowy i aktywny styl życia ma duże znaczenie.

Już po 25 r.ż. należy zadbać o odpowiednią pielęgnację stosując kosmetyki bogate w składniki aktywne – szczególnie koenzym Q10, ujędrniające i podnoszące owal twarzy. Prawidłowa ochrona skóry latem jest również niezwykle ważna. Nie bez znaczenia jest odpowiednie dieta, gdyż osoby utrzymujące prawidłową wagę rzadziej zmagają się z problemem podwójnego podbródka. Nie jest to zasadą ponieważ podwójny podbródek pojawić się może również w sytuacji, gdy skóra traci swą jędrność i zaczyna obwisać w wyniku nadmiernego i szybkiego odchudzania.

Decydując się na walkę z podwójnym podbródkiem warto odwiedzić specjalistę medycyny estetycznej. Spośród wielu dostępnych zabiegów z pewnością wybierzemy ten odpowiedni dla siebie. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest lipoliza iniekcyjna.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegów.

Polecane zabiegi

Endermologia LPG Alliance
Lipoliza Prostolane Inner B
Lipoliza Iniekcyjna AQUALYX
Termolifting NIR Alma
Zabieg Accent Prime fala radiowa i ultradźwięki na twarz lub motylki
Zabieg Accent Prime ultradźwięki na twarz