Niechciane owłosienie

Owłosieniem jesteśmy obdarzeni naturalnie ale często chcemy się go pozbyć, aby mieć gładką i estetyczną skórę.  Najczęściej pozbywamy się niechcianego owłosienia ze skóry nóg, rąk, pach i okolic bikini, ale również twarzy czy klatki piersiowej. Używamy do tego różnych metod, jednak ich efektywność bywa różna. Zwykłe golenie powoduje szybkie odrastanie włosów, gdyż usuwa się jedynie jego wierzchnią warstwę, a cebulka pozostaje w skórze. Dlatego zdecydowanie bardziej polecane są zabiegi depilacji laserowej, które można wykonać w gabinecie medycyny estetycznej. W ofercie posiadamy również depilację woskiem.

Skuteczne sposoby pozbycia się zbędnego owłosienia

Depilacja, podobnie jak wizyta u dobrego fryzjera, poprawia samopoczucie i podnosi samoocenę. Depilujemy się dla siebie i dla tych, którzy na nas patrzą. Z depilacji laserowej najchętniej korzystają kobiety, ale również coraz częściej mężczyźni aktywni zawodowo, czy uprawiający sport.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegów.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegów.

Depilacja laserowa
Depilacja woskiem