Powiększanie i modelowanie ust w Lublinie

Z wiekiem usta zmniejszają się, tracą jędrność, pojawiają się na nich zmarszczki pionowe, zanika czerwień wargowa, a kąciki opadają. Zdarza się również, że nie do końca jesteśmy zadowolone z naszego kształtu ust. Na szczęście dzięki medycynie estetycznej możemy szybko i bezpiecznie powiększyć usta, zyskując wymarzony, pełny i naturalny kształt.
W naszym Centrum Medycyny Estetycznej w Lublinie, priorytetem jest bezpieczeństwo pacjentów, dlatego doświadczona kadra lekarzy medycyny estetycznej dba o ich komfort i zapewnia wysoką jakość usług. Zabieg powiększania ust umożliwia poprawienie proporcji i wydobycie naturalnego piękna Twojego uśmiechu.

Przebieg zabiegu

Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego za pomocą iniekcji we wcześniej znieczulony obszar. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy jest podstawowym budulcem tkanek skóry. Po zabiegu usta są nieco nabrzmiałe, obolałe, tkliwe, mogą pojawić się drobne siniaczki. Efekt końcowy widoczny jest po około 2 tygodniach.

Efekt zabiegu

Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Usta stają się nawilżone, jędrne, drobne zmarszczki zostają wygładzone. Twarz nabiera świeżości i młodzieńczego wyglądu. Kwas hialuronowy to związek chemiczny, który naturalnie występuje w ludzkim organizmie, głównie w skórze. Zabieg polega na wypełnieniu ust usieciowanym kwasem hialuronowym, a efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się nawet do 12 miesięcy.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Wypełniacze