Powiększanie i modelowanie ust Lublin

Z wiekiem usta zmniejszają się, tracą jędrność, pojawiają się na nich zmarszczki pionowe, zanika czerwień wargowa, a kąciki opadają. Zdarza się również, że nie do końca jesteśmy zadowolone z naszego kształtu ust. Na szczęście dzięki medycynie estetycznej możemy szybko i bezpiecznie powiększyć usta, zyskując wymarzony, pełny i naturalny kształt.
O bezpieczeństwo naszych pacjentów dba wykwalifikowana kadra lekarzy medycyny estetycznej.

Przebieg zabiegu

powiększanie ust Lublin
Zabieg polega na wprowadzeniu kwasu hialuronowego za pomocą iniekcji we wcześniej znieczulony obszar. Warto wiedzieć, że kwas hialuronowy jest podstawowym budulcem tkanek skóry. Po zabiegu usta są nieco nabrzmiałe, obolałe, tkliwe, mogą pojawić się drobne siniaczki. Efekt końcowy widoczny jest po około 2 tygodniach.

Efekt zabiegu

Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy. Usta stają się nawilżone, jędrne, drobne zmarszczki zostają wygładzone. Twarz nabiera świeżości i młodzieńczego wyglądu. ludzkim organizmie i jest składnikiem skóry. Zabieg polega na wypełnieniu ust usieciowanym kwasem hialuronowym, a efekty są widoczne natychmiast i utrzymują się nawet do 12 miesięcy

Powiekszanie ust Lublin – cena