Włosy są atutem dodającym urody oraz pewności siebie niezależnie od płci. Bywają jednak w równym stopniu powodem do zmartwień oraz obniżenia samooceny.

Leczenie wypadania włosów Lublin

Przyczyn nadmiernego wypadania włosów jest wiele, od prostych powodów związanych ze złą dietą czy stresem po uwarunkowania genetyczne oraz chorobowe. W związku z tym nie należy spodziewać się, że stosowanie szamponu przeciw wypadaniu włosów przyniesie pożądane efekty. W tym przypadku długoterminowe, bądź stałe efekty może przynieść jedynie medycyna estetyczna. Jednym ze skutecznych i małoinwazyjnych sposobów na łysienie jest mezoterapia igłowa. Polega ona na ostrzykiwaniu skóry głowy specjalistyczną substancją aktywną pobudzającą krążenie i poprawiającą ukrwienie skóry głowy, rewitalizującą mieszki włosowe, powstrzymującą wypadanie włosów oraz przyspieszającą ich odrost. Dobrym wyborem jest także mikropigmentacja skóry głowy, najbardziej popularna metoda walki z łysieniem na świecie. Zabieg polega na umieszczaniu pigmentu w najgłębszej warstwie naskórka z wykorzystaniem pojedynczej cienkiej igły, co umożliwia precyzyjne nadanie kształtu mikro-włosa.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą zabiegów.

Mezoterapia igłowa skóry głowy
Osocze bogatopłykowe
Fibryna bogatopłytkowa
Konsultacja z badaniem trychologicznym
Mikropigmentacja