Zabiegi na cienie i worki pod oczami

Cienie i worki pod oczami to problem estetyczny, który dotyka wielu osób. Przyczyny bywają różne, a ich charakter przejściowy lub stały. Cienie i worki pod oczami mogą mieć charakter przejściowy, a za ich powstawanie odpowiadać może długotrwała i intensywna praca np. przed komputerem i niewystarczająca ilość snu oraz odpoczynku, niewłaściwa dieta bogata w sól czy zbyt długie nasłonecznienie twarzy. Wówczas redukując te przyczyny samoistnie poprawiamy wygląd całej twarzy.

Inaczej jest w przypadku gdy powstanie cieni i worków pod oczami ma podłoże genetyczne lub chorobowe. Genetyczne uwarunkowania związane są z płytkim unaczynieniem skóry, które w połączeniu z cienką i delikatną skórą w okolicy oczu potęguje widoczność cieni. Wówczas z pomocą przychodzą specjaliści medycyny estetycznej, którzy skutecznie zredukują cienie i worki pod oczami, w znacznym stopniu poprawiając wygląd delikatnej skóry, odmładzając i nadając jej sprężystość i świeżość.

W celu jak najlepszego dopasowania usług do stanu skóry, problemów estetycznych/zdrowotnych oraz oczekiwań pacjenta przeprowadzamy konsultację kosmetologiczną lub lekarską.

Blefaroplastyka powiek
Endermolifting
Mezoterapia igłowa twarzy
Zabiegi pielęgnacyjne
Mezoterapia mikroigłowa