Kochan-Konrad

lekarz Konrad Kochan

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii plastycznej.

Lekarz American Academy of Aesthetic Medicine. Ukończył z wyróżnieniem Wydział Lekarski Akademii Medycznej PAM. Uzyskał stypendium naukowe od Ministra Zdrowia prof. Zbigniewa Religi.

Specjalizację z chirurgii plastycznej ukończył we Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej. Jest absolwentem Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie oraz lekarzem American Academy of Aesthetic Medicine.

Od 2012 roku zajmuje się medycyną estetyczną oraz chirurgią plastyczną. Był uczestnikiem wielu kursów i kongresów z zakresu chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej organizowanych zarówno w kraju jak i za granicą. Był wykładowcą oraz doktorantem I  Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Swoje doświadczenie uzupełniał w ramach licznych praktyk, również zagranicznych: w Klinice chirurgii University of Palermo P. Giaccone Hospital, Italy oraz w Paryżu.

Jest autorem publikacji i doniesień zjazdowych z zakresu chirurgii plastycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń.

Specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej twarzy, chirurgii plastycznej piersi, plastyki brzucha oraz liposukcji i modelowania ciała.

Łączy w sobie umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej.