Mezoterapia mikroigłowa
Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na nakłuwaniu okolic twarzy bądź innych partii ciała, które pragniemy poddać przebudowie specjalnym dermorollerem. Zabiegowi poddane mogą być także: szyja, dekolt, grzbiety dłoni, brzuch, pośladki i uda.
Medycyna estetyczna oraz liczne zabiegi pielęgnacyjne i regenerujące, jakie ma do zaoferowania pozwalają w bezpieczny i skuteczny sposób zniwelować efekty upływającego czasu oraz poprawić wygląd naszej skóry, a tym samym samopoczucie. Jednym z takich zabiegów jest mezoterapia mikroigłowa.
Wskazania
- Usunięcie drobnych zmarszczek
- Poprawa jakości, gęstości i elastyczności skór
- Wyrównanie kolorytu
- Wyrównanie powierzchni skóry
- Nadanie skórze gładkości i blasku
- Przywrócenie odpowiedniego napięcia skóry
- Nawilżenie
- Zredukowanie rozstępów, blizn i innych zmian skórnych
- Poprawienie owalu twarzy
- Zabieg wykonywany jest wyłącznie u osób dorosłych.
Mezoterapia mikroigłowa – efekty
Zabieg ma na celu ujędrnienie skóry, zredukowanie blizn potrądzikowych, redukcję drobnych zmarszczek oraz usunięcie przebarwień. Mezoterapia może także pozwolić na uzyskanie poprawy strukturalnej oraz funkcjonalnej skóry, czego rezultatem jest pogrubienie naskórka, zwiększenie elastyczności i napięcia skóry. Dzięki zabiegowi skóra odzyskuje swój młody, zdrowy i atrakcyjny wygląd.
Poprawa jędrności i gęstości skóry po zabiegu to efekt jej przebudowy, a proces produkcji kolagenu w skórze właściwej trwa nawet do 3 miesięcy.
Mezoterapia mikroigłowa w Lublinie – przebieg zabiegu
Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na mikronakłuwaniu skóry specjalnym urządzeniem wyposażonym w pulsujące igły. Mikronakłucia pozwalają na skuteczniejsze przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry. Podczas zabiegu skóra pobudzana jest do intensywnej przebudowy. Podstawą zabiegu jest wywołanie kontrolowanego i bezpiecznego stanu zapalnego, który powoduje wystąpienie bezbolesnego, lecz intensywnego zaczerwienienia oraz delikatnego opuchnięcia skóry. Efekt ten utrzymywać się może do 3 dni po wykonanym zabiegu, po czym całkowicie zanika.