Bezpłatna konsultacja kosmetologiczna w Lublinie

Pierwszym krokiem na drodze do wymarzonej sylwetki oraz odmłodzonej i zadbanej cery jest konsultacja. W zależności od rodzaju zabiegu przeprowadza ją kosmetolog lub lekarz medycyny estetycznej.  Decydując się na wizytę w naszym centrum medycyny estetycznej masz pewność, że terapia zostanie dobrana odpowiednio do twoich potrzeb i stanu zdrowia. Dlatego każdy zabieg poprzedza rozmowa ze specjalistą z danej dziedziny.

Ponadto podczas konsultacji dowiesz się jak odpowiednio przygotować się do zabiegu, jak wygląda sam zabieg oraz jakie są zalecenia pozabiegowe, dodatkowo otrzymasz odpowiednie wskazówki co do pielęgnacji domowej. Jeśli zabieg wymaga kilku powtórzeń, dowiesz się jak zaplanować je w czasie i co najważniejsze, kiedy możesz wyczekiwać pierwszych efektów zabiegowych.

Konsultacja kosmetologiczna

Konsultacja kosmetologiczna to rozmowa wstępna, przeprowadzana przez kosmetologa i ma na celu określenie rodzaju skóry i jej kondycji. Kosmetolog zadaje szereg pytań w celu rozpoznania problemu, co umożliwia dobranie właściwej terapii. Specjalista może zaproponować zabiegi z zakresu kosmetologii np. zabiegi oczyszczające, pielęgnacyjne, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazję a także z zakresu endermologii czy depilacji laserowej.

Konsultacja trwa około 30 minut i jest całkowicie bezpłatna, niezależnie od tego czy zabieg będzie wykonany czy nie.