Nasz zespół

lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging. Absolwentka Studiów Podyplomowych z Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2009r. specjalista medycyny rodzinnej, a od 2010r. certyfikowany lekarz medycyny podróży-tytuł nadany przez Instytut Medycyny Morskiej i Tropikalnej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Głównego Inspektora Sanitarnego. Uczestniczka licznych szkoleń, kursów i warsztatów z zakresu procedur wykonywanych w gabinetach medycyny estetycznej.

Na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta. W życiu osobistym uwielbia podróże i czas spędzony z najbliższymi. Zapewne stąd jej holistyczne, ale i rodzinne podejście do pacjenta.

lekarz Magdalena Kotlińska-Torończyk

Jest lekarzem medycyny ze specjalizacją w zakresie otolaryngologii, a także dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyła Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej w Warszawie utworzoną przy Polskim Towarzystwie Lekarskim i działającą pod kuratelą Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Estetycznej.  Uczestniczyła w licznych kongresach, sympozjach, szkoleniach, uzyskując wiele dyplomów i certyfikatów. Jest ekspertem w  zabiegach wolumetrii twarzy z użyciem preparatów na bazie kwasu hialuronowego.

Zawsze kieruje się indywidualnym podejściem do swoich pacjentów, co przekłada się na ich ogromne zadowolenie z wykonanych zabiegów. Zmysł estetyczny pozwala jej w pełni realizować się w zawodzie, doceniać emocje jakie dostarcza otoczenie w pracy, jak również w życiu prywatnym np. teatr czy podróże.

lekarz Katarzyna Próchniak

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej w trakcie specjalizacji z chirurgii ogólnej. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz Trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie.

Specjalizuje się w laserowym usuwaniu brodawek wirusowych, włókniaków miękkich, brodawek łojotokowych, poprawie estetyki blizn, redukcji  rozstępów, oraz chirurgicznym usuwaniu zmian skórnych.

Profesjonalistka. Nie spocznie na laurach, dopóki nie rozwiąże problemu pacjenta.

lekarz Barbara Orzechowska

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Szczecinie. Obecnie w trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Specjalizuje się w leczeniu schorzeń skóry ze szczególnym uwzględnieniem chorób okolic narządów płciowych i chorób przenoszonych drogą płciową.

Bierze czynny udział w kongresach dermatologicznych i tych z zakresu medycyny estetycznej. Jej szerokie zainteresowania obejmują laseroterapię, dermatologię estetyczną, alergologię, dermatologię dziecięcą, wenerologię.

Nazywana jest lekarzem z powołania. Otwarta, ciepła, pomocna, angażuje się całą sobą w problem pacjenta.

dr n. med. Wioletta Masiak-Segit

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Specjalista z zakresu chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej, specjalista medycyny estetycznej. Absolwentka Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging w Warszawie.

Specjalizuje się zarówno w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej jak i zabiegach chirurgicznych z naciskiem na usuwanie zmian skórnych.

Uśmiechnięta, pomocna, kierująca się zawsze korzyścią pacjenta.

lekarz Karina Mróz

Ukończyła Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Lublinie. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w licznych, certyfikowanych szkoleniach oraz kongresach. Obecnie doskonali swoje umiejętności z dziedziny medycyny estetycznej w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego pod okiem uznanych ekspertów z kraju i zagranicy.

Wykonuje szeroki wachlarz zabiegów, które minimalizują lub usuwają niedoskonałości ciała przyczyniając się do wzrostu samooceny i komfortu życia.

Jej indywidualne podejście do człowieka, szczere doradztwo, przy wykorzystaniu maksimum empatii powoduje, że cieszy się wielkim zaufaniem i sympatią pacjentów.

lekarz Paulina Gawlik

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku oraz Trzyletniej Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej przy Polskim Towarzystwie Lekarskim w Warszawie.

W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii. Bierze czynny udział w  licznych kursach i szkoleniach z dziedziny medycyny estetycznej oraz anti-aging.

W życiu i pracy ceni sobie szczere relacje zarówno z pacjentem, jak i personelem współpracującym. Ambitna, stale poszerza swoją wiedzę.

lekarz Aleksandra Andrzejczak

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie specjalizacji z dermatologii i wenerologii, jednocześnie uczestniczy w podyplomowych studiach z zakresu medycyny estetycznej.

Doświadczenie zdobyte poprzez czynny udział w licznych kongresach pozwala jej łączyć wiedzę z praktyką tak, aby pacjent po wykonanym zabiegu wyszedł z uśmiechem i satysfakcją. Na co dzień cechuje ją dbałość o pacjenta i życzliwość, którą okazuje każdemu podczas wizyty.

dr n. med. Urszula Gąsowska-Giszczak

Lekarz ze specjalizacją w zakresie ginekologii i położnictwa, z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym.  Nieustannie się rozwija, aby  pomóc pacjentkom ulepszać jakość życia intymnego i podnosić ich samoocenę. Dlatego m.in. ukończyła kurs specjalistyczny, który pozwolił jej zająć się ginekologią estetyczną i rekonstrukcyjną.

Ciepła, komunikatywna, a przy tym profesjonalna, zdobywa zaufanie kobiet.

Lekarz Maciej Siembida

Absolwent Wydziału Lekarskiego Lubelskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Studiów Podyplomowych z Medycyny Estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie odbywa specjalizację z zakresu chirurgii ogólnej. Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i anti-aging.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i warsztatach z zakresu procedur wykonywanych w medycynie i dermatologii estetycznej. Jego kwalifikacje potwierdza przynależność do nielicznego grona certyfikowanych lekarzy medycyny estetycznej, tytułu nadawanego i honorowanego przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej (UIME) w Paryżu.

Podkreślić należy indywidualność i zdobyte zagraniczne doświadczenie doktora. Dla każdego swojego pacjenta dobiera taką metodę, która będzie najlepszym rozwiązaniem danego problemu.

Siembida
Kinga Caban

dr n.med Kinga Caban

Ukończyła Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i tuż po zakończeniu studiów uzyskała stopień naukowy doktora w dziedzinie medycyny. Stale uczestniczy w licznych szkoleniach krajowych i zagranicznych z zakresu medycyny estetycznej oraz neurologii. Należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging oraz Polskiego Towarzystwa Neurologicznego. Pracuje w Klinice Neurologii gdzie stale podnosi swoje kwalifikacje. Posiada doświadczenie w pracy dydaktycznej ze studentami kierunku lekarskiego zarówno z neurologii jak i patomorfologii klinicznej. Dzięki dobrej znajomości tkanek wykonuje zabiegi estetyczne z należytą precyzją i świadomością. Swoje umiejętności z zakresu medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej doskonali pod okiem najlepszych specjalistów z kraju i zagranicy w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Zajmuje się zabiegami z użyciem kwasu hialuronowego: wypełnianie zmarszczek, bruzd, powiększanie ust i policzków, volumetria okolicy żuchwy i brody, wypełnianie doliny łez i odmładzanie okolicy oka, kształtowanie profilu twarzy, mezoterapia. Wykonuje również zabiegi z użyciem osocza bogatopłytkowego i botoksu: redukcja zmarszczek, uniesienie brwi, korekta brody brukowanej, leczenie bruksizmu, leczenie nadpotliwości. Wykonuje także zabiegi laserowe oraz z zastosowaniem plazmy.

Jej szczególne zainteresowania w dziedzinie medycyny estetycznej dotyczą volumetrii twarzy.

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, z pasją i zaangażowaniem realizuje marzenia pacjentów na drodze do uzyskania naturalnego i młodego wyglądu.

mgr Justyna Fuksa-Omiotek

Ukończyła kierunek kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jest również licencjonowanym dietetykiem.

Specjalizuje się w zakresie zabiegów kosmetologii estetycznej, laseroterapii oraz zabiegach modelujących sylwetkę: Endermologia LPG Alliance i Icoone. Posiada szerokie doświadczenie w wykonywaniu zabiegów z użyciem lasera m.in. diodowego czy IPL, peelingów chemicznych oraz zabiegów pielęgnacyjnych.

Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych. Poszerza swoją wiedzę z zakresu dietetyki i dermatologii. Profesjonalistka, zawsze służąca dobrą radą. W pracy najważniejsze jest dla niej zadowolenie pacjenta z wykonanych zabiegów.

mgr Wioletta Kopciowska

Absolwentka studiów magisterskich Wyższej Szkoły Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, zaawansowanych technik pielęgnacji twarzy i ciała oraz zabiegów modelowania sylwetki.

Ukończyła kilkadziesiąt szkoleń z zakresu kosmetologii estetycznej oraz zaawansowanej kosmetyki twarzy i ciała, popartych certyfikatami. Swoją pracę traktuje jak pasję, dlatego stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe biorąc udział w licznych szkoleniach, sympozjach i kongresach kosmetologicznych.

Na co dzień pogodna i komunikatywna. Na pierwszym miejscu stawia na jak najlepsze relacje ze swoimi pacjentami. Dzięki indywidualnemu podejściu, ustala odpowiednie terapie zabiegowe, by skutecznie pomagać w uzyskaniu pożądanych efektów.

Poza pracą dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako wykładowca na jednej z lubelskich szkół kosmetologicznych.

mgr Katarzyna Majbrodzka

Ukończyła Wyższą Szkołę Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Stale poszerza swoją wiedzę w zakresie kosmetologii estetycznej uczestnicząc w kongresach kosmetologicznych, szkoleniach oraz warsztatach.

Zajmuje się wykonywaniem zabiegów z zakresu kosmetologii, laseroterapii oraz zabiegów modelowania sylwetki. Wzbudza ogromne zaufanie u pacjentów poprzez swój profesjonalizm i wewnętrzny spokój.

mgr Paula Dąbrowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Kosmetolog z pasją, stale poszerza swoją wiedzę w zakresie kosmetologii estetycznej.

Wyróżnia ją profesjonalizm, wysokie poczucie estetyki oraz delikatność podczas wykonywania zabiegów. Jest entuzjastką zdrowego stylu życia, na który składa się regularna aktywność fizyczna oraz świadome odżywianie.

mgr Maria Kucharzewska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie na kierunku kosmetologii. Poszerza swoją wiedzę kosmetologiczną tak, by jak najlepiej rozpoznać potrzeby pacjenta i indywidualnie dobrać odpowiedni plan zabiegowy.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, oraz zabiegów modelowania sylwetki.

Zawsze wita pacjentów swoim szczerym i życzliwym uśmiechem.

W życiu codziennym ceni sobie możliwość pracy z doświadczonymi specjalistami.

mgr Kaja Banaszkiewicz

Absolwentka Fizjoterapii Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie.

Specjalizuje się w indywidualnej pracy z pacjentem (neurologicznym, ortopedycznym oraz po urazach sportowych), masażu, terapii manualnej. Wykonuje zabiegi kosmetologiczne, z endermologii oraz prowadzi fitness dla kobiet w ciąży.

Stale rozszerza swój wachlarz umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach z dziedziny fizjoterapii oraz kosmetologii. Stawia na zdrowy i aktywny tryb życia, a dzięki swojej pozytywnej energii przekazuje to również swoim pacjentom.

mgr Łukasz Budzyński

Trycholog oraz specjalista w dziedzinie medycznej mikropigmentacji skóry głowy. Specjalizuje się głównie w leczeniu skutków łysienia u mężczyzn. Przeprowadza badania trychologiczne, pozwalające zdiagnozować przyczyny łysienia oraz wykonuje mikropigmentację skóry głowy u mężczyzn i kobiet, pomagając swoim pacjentom odzyskać komfort życia i wiarę w siebie.

Z sumiennością i starannością wykonuje swoją pracę, która jednocześnie stanowi jego pasję.

Kozłowska Agnieszka

mgr Agnieszka Kozłowska

Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia.

Specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii estetycznej, laseroterapii, zabiegów pielęgnacyjnych oraz zabiegów modelujących sylwetkę.

Bardzo ważny jest dla niej stały rozwój oraz doskonalenie swoich umiejętności, aby móc sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających pacjentów. Chętnie dzieli się swoją wiedzą. Cechuje ją życzliwość i pozytywne nastawienie.

mgr Jolanta Gierszon

Ukończyła kierunek dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Stale poszerza swoją wiedzę biorąc czynny udział w różnych kursach.

Specjalizuje się w ziołolecznictwie, odżywianiu sportowców, w dietetyce klinicznej, dietoterapii  w otyłości i nadwadze oraz  detoksykacji organizmu .

Opracowuje indywidualne plany odchudzające, oparte na prostych zasadach dla osób zdrowych, chorych oraz osób aktywnych fizycznie. Realizuje porady żywieniowe w chorobach: cukrzyca typu II, insulinooporność, Hashimoto, niedoczynność i nadczynność tarczycy, nadciśnieniu tętniczym, podwyższonym cholesterolu, alergiach pokarmowych. Prowadzi porady dietetyczne dla kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

Z pasją podchodzi do wykonywanej pracy, co doceniają jej pacjenci.

Jolanta Gierszon