Przygotuj się na LATO! Przy zakupie pakietu endermologii  5 partii na ciało – 10, 15 lub 20 zabiegów, otrzymasz GRATIS pojedynczy zabieg Start&Rewind Lovely.  Zobacz szczegóły >>

Start&Rewind Lublin

Start&Rewind to rewolucyjny zabieg pielęgnacyjny, który pozwala nie tylko w trwały i skuteczny sposób pozbyć się cellulitu, ale też zmniejszyć liczbę centymetrów w naszym obwodzie. Start&Rewind jest zabiegiem, który łączy w sobie wyszczuplające właściwości składników aktywnych zawartych w użytych do jego wykonania kosmetykach z technologią hydrodynamiczną. Dzięki zastosowaniu dwóch elementów – próżni oraz okluzji, kosmetyki wnikają głęboko w strukturę skóry, co niesie ze sobą spektakularne efekty. Dzięki wykorzystaniu do zabiegu specjalnego foliowego kombinezonu dochodzi do miejscowego rozgrzania tkanek, przez co naczynia krwionośne i limfatyczne rozszerzają się, powodując zwiększoną absorbcje zastosowanych preparatów. Dzięki odessaniu z kombinezonu powietrza wytwarza się natomiast próżnia, która powoduje ucisk tkanek, a w rezultacie jeszcze skuteczniejsze działanie.

Wskazania

 • Cellulit
 • Zlokalizowany tłuszcz
 • Obrzęki kończyn i innych partii ciała
 • Luźna, wiotka skóra
 • Ciężkie nogi
 • Retencja
 • Atonia
 • Zabieg może być wykonywany u osób, które ukończyły 18 rok życia

Zabieg Start&Rewind lublinZabieg Start&Rewind jest zabiegiem uniwersalnym, który działa na każdy rodzaj cellulitu – wodny, tłuszczowy, wodno-tłuszczowy oraz włóknisty.
Składniki aktywne, które działają na skórę osoby poddawanej zabiegowi to między innymi:
kofeina, guarana, karnityna, escyna, kapsaicyna, wąkrotka azjatycka, hedera helix, kwas ksymenowy, pieprz długi, olejek cynamonowy, olejek cytrynowy, olejek pomarańczowy, olejek rozmarynowy i inne. Ich skuteczne działanie potwierdzone jest wieloma badaniami, składniki te od lat wykorzystywane są do produkcji kosmetyków wyszczuplających, ujędrniających i antycellulitowych. W trakcie zabiegu mają szanse na dokładniejszą i dogłębniejszą penetrację skóry.

Przebieg zabiegu

Pierwszym etapem zabiegu jest intensywny peeling wyszczuplający. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest specjalistyczny krem bogaty w składniki aktywne, których zadaniem jest zainicjowanie procesu wyszczuplającego. Kolejnym etapem jest umieszczenie pacjenta w specjalnym kombinezonie, w którym wytwarzana jest próżnia. Etap ten trwa około 45 minut i wieńczy go 20 minutowy masaż drenujący. Na koniec w skórę wmasowany jest krem końcowy, który zmyć należy dopiero po upłynięciu 7 godzin. Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną i zależy od potrzeb oraz skali problemu. Zabieg może być także wykonany jednorazowo, na przykład przed wielkim wyjściem czy ważną uroczystością.

Start&Rewind – efekt po zabiegu

Zabieg Start&Rewind ma wiele zalet, przez co zyskuje sobie coraz to nowe rzesze zwolenników na całym świecie, a od niedawna także w Polsce.
Do głównych zalet zaliczyć można:

 • wyraźne wyszczuplenie oraz wysmuklenie sylwetki,
 • zmniejszenie liczby centymetrów w obwodzie zauważalne już po jednym zabiegu,
 • głęboki detoks organizmu (oczyszczenie z toksyn i szkodliwych metabolitów),
 • ujędrnienie skóry,
 • zmniejszenie bądź całkowite wyeliminowanie cellulitu.

Pierwszym etapem zabiegu jest intensywny peeling wyszczuplający. Na tak przygotowaną skórę nakładany jest specjalistyczny krem bogaty w składniki aktywne, których zadaniem jest zainicjowanie procesu wyszczuplającego. Kolejnym etapem jest umieszczenie pacjenta w specjalnym kombinezonie, w którym wytwarzana jest próżnia. Etap ten trwa około 45 minut i wieńczy go 20 minutowy masaż drenujący. Na koniec w skórę wmasowany jest krem końcowy, który zmyć należy dopiero po upłynięciu 7 godzin.
Ilość zabiegów jest kwestią indywidualną i zależy od potrzeb oraz skali problemu. Zabieg może być także wykonany jednorazowo, na przykład przed wielkim wyjściem czy ważną uroczystością.

Zabieg Start&Rewind poprzedzony jest wykonaniem dokładnych pomiarów ciała. Procedura zabiegowa obejmuje nogi, pośladki, brzuch i talię.

Po zabiegu zalecane jest picie co najmniej 2 litrów wody dziennie oraz wspomagająco stosowanie balsamu do ciała Lovely Rewind Body Cream. Aby utrwalić i wzmocnić efekty poleca się także wykonywanie wybranej formy aktywności fizycznej oraz stosowanie zdrowej diety.

Zabieg Start&Rewind nie powinien być wykonywany u kobiet w ciąży i karmiących piersią. Do przeciwwskazań do wykonania zabiegu zalicza się także miesiączka, choroby nowotworowe, choroby układu krążenia (np. miażdżyca albo zakrzepica), łuszczyca i stany zapalne skóry oraz korzystanie z pompy insulinowej.

Zobacz również

Accent Prime
Depilacja laserowa
Termolifting
Laser Co2
Endermologia
Laser Beauty Rejuve
Osocze bogatopłytkowe
Mezoterapia iglowa