Lipoliza iniekcyjna AQUALYX

Lipoliza iniekcyjna AQUALYX  jest to zabieg polegający na ostrzykiwaniu okolic charakteryzujących się uporczywą tkanką tłuszczową, ciężką do zredukowania pomimo diety i ćwiczeń, specjalnym roztworem, który powoduje uszkodzenie i rozpad komórek tłuszczowych. AQUALYX zawiera w swoim składzie mikroilości substancji detergujących, które niszczą błonę komórkową komórki tłuszczowej oraz rozpuszczają tłuszcz. Uwolnione lipidy zostają przetransportowane do wątroby oraz w sposób naturalny wydalane z organizmu przez nerki. Jeśli masz problem z pozbyciem się zbędnej tkanki tłuszczowej skupiającej się szczególnie w jednej okolicy, to ten zabieg jest świetnym i bezpiecznym rozwiązaniem.

Wskazania

Efekt po zabiegu lipolizy iniekcyjnejLipoliza Iniekcyjna Lublin

Po zabiegu należy oczekiwać utraty kilku cm w obwodzie w miejscu iniekcji, poprawia się również metabolizm komórek skóry.

Lipoliza iniekcyjna – Przebieg zabiegu

Lipoliza iniekcyjna AQUALYX zawsze poprzedza konsultacja lekarska. Preparat podawany jest bezpośrednio do tkanki tłuszczowej wraz ze środkiem znieczulającym, dzięki czemu bolesność zabiegu jest zminimalizowana. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji, więc pacjent od razu wraca do codziennych czynności.

Zabieg można wykonywać o każdej porze roku.
  • Uczulenie na lidokainę – która dodawana jest do preparatu AQUALYX
  • Ostre choroby nerek i wątroby
  • Cukrzyca
  • Niewyrównana niedoczynność / nadczynność tarczycy
  • Ciążą, karmienie piersią

Lipoliza Iniekcyjna AQUALYX cennik