GVO Peptydy Biomimetyczne

GVO Peptydy Biomimetyczne to zabieg, który ma na celu aktywne przywrócenie elastyczności i napięcia skóry poprzez wprowadzenie syntetycznych substancji mimetycznych, mających zdolność do syntezy kolagenu naśladując naturalne peptydy. Dzięki niemu można zredukować przebarwienia i drobne zmarszczki, a także odbudować naturalne procesy skóry.

Wskazania

  • Utrata odpowiedniego napięcia i elastyczności
  • Pojawiające się zmarszczki
  • Skóra wymagająca nawilżenia
  • Cera wrażliwa i skłonna do podrażnień
  • Skóra problematyczna z trądzikiem różowatym
  • Zabieg może być wykonywany u osób, które ukończyły 18 rok życia

GVO peptydy biomimetyczne – efekt po zabiegu

Skóra po zabiegu GVO peptydy biomimetyczne jest wyraźnie bardziej elastyczna, poprawia się również jej napięcie i nawilżenie. Skóra jest gładsza, a zmarszczki spłycone. Zabieg ma działanie antyoksydacyjne, znikają również rozszerzone pory. Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku dniach od zabiegu. Jednak pełen rezultat można uzyskać po serii 4 zabiegów.

Przebieg zabiegu

Zabieg GVO peptydy biomimetyczne poprzedza konsultacja kosmetologiczna.Najpierw wykonywany jest demakijaż a następnie nakładana jest  pierwsza warstwa preparatu, przy użyciu masażu liftingującego. W zależności od rodzaju i stanu skóry dobierana jest odpowiednia liczba warstw. Najczęściej stosowane są 3 warstwy preparatu. Podczas zabiegu odczuwalne jest lekkie pieczenie i mrowienie skóry. Następnie preparat jest zmywany i nakładamy krem przyśpieszający gojenie. Zabieg można łączyć z mezoterapią oraz osoczem bogatopłytkowym.

Zabieg nie wymaga szczególnych przygotowań. Trzeba jednak pamiętać, że skóra nie może być podrażniona. Nie należy zatem stosować agresywnych peelingów tuż przed zabiegiem, ani też wystawiać skóry na działanie promieniowania UV. Dobrze jest również przyjść na zabieg bez makijażu.

Zabieg rewitalizujący GVO peptydy biomimetyczne trwa około 15 minut.

Zabieg nie jest inwazyjny i można go wykonywać o każdej porze roku, również latem. Trzeba wtedy zapewnić skórze odpowiednią ochronę przed słońcem i stosować kremy z filtrem UV 50+.

Aby uzyskać najlepsze rezultaty należy wykonywać serię zabiegów od 3 do 5. Pamiętać należy aby zachować odstęp między zabiegami  od 7 do 14 dni. Zabieg nie wymaga okresu rekonwalescencji.

Bezpośrednio po zabiegu GVO peptydy biomimetyczne należy unikać czynników, które mogą podrażniać skórę m.in: ekspozycji na słońce, opalanie w solarium i sauny. W celu szybkiej regeneracji naskórka oraz podtrzymania efektu specjalista dobiera odpowiedni preparat do pielęgnacji domowej.

Do przeciwwskazań podobnie jak w przypadku innych zabiegów należy ogólne osłabienie organizmu spowodowane przeziębieniem czy opryszczka. W miejscu wykonywania zabiegu skóra nie powinna być podrażniona i dotknięta aktywnymi stanami zapalnymi. Zabiegu nie można wykonywać również w sytuacji, gdy jest się uczulonym na którykolwiek ze składników preparatu. Zabieg GVO peptydy biomimetyczne jest również niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

Cennik

Zobacz również

Accent Prime
Depilacja laserowa
Laser Co2
Endermologia
Mezoterapia iglowa
Peelingi medyczne
Osocze bogatopłytkowe
Laser Beauty Rejuve
Termolifting