Pakiety

Przygotowując naszą ofertę rozważaliśmy wiele aspektów, najważniejszymi z nich były satysfakcjonujący efekt finalny i zadowolenie z zabiegu. Pakiety zabiegów powstały zatem po to, aby w krótszym czasie osiągnąć wymarzony efekt, czyli smukłą sylwetkę oraz jędrne i gładkie ciało.
Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu dwóch różnych technik zabiegowych, wzajemnie się uzupełniających. Nowoczesny masaż próżniowy Endermologia LPG Alliance, na większe obszary ciała oraz rewolucyjna technologia Accent Prime, oparta na połączeniu fali radiowej i ultradźwięków, to był strzał w dziesiątkę. Nawet miejsca najbardziej problematyczne takie jak: drugi podbródek, kolana, bryczesy czy brzuch pociążowy znikają w krótszym czasie, niż w przypadku stosowania pojedynczych zabiegów.

Dodatkowo pełna kompleksowość pakietów: SMUKŁA SYLWETKA PREMIUM, GOLD i SILVER oraz pakietu FIT PREMIUM, wzbogaconych o pełną poradę profesjonalnego dietetyka i indywidualnie ułożony plan dietetyczny, zapewnia uzyskanie długotrwałych efektów oraz pełny sukces terapii.

Kupując w pakiecie to także gwarancja niższej ceny. Sprawdź ile możesz zaoszczędzić.